تکنولوژی ارتباطات به سرعت در حال تغییر است. فناوری اطلاعات با بهره گیری از شبکه گسترده خطوط  تلفن ثابت و بی سیم موجود، مجموعه ای قدرتمند را برای برقراری ارتباطات تصویر نموده و به سازمان ها راه های جدید ارتباط با مشتریان و کارکنان را ارائه می دهد. گسترش روزافزون استفاده از سرویس IP تلفنی در سازمان ها بواسطه بهره وری از مزایای بیشمار این سرویس بوده که در ذیل به مهمترین آتها اشاره می گردد.

  • کاهش چشمگیر هزینه های برقراری مکالمات و سیم کشی به دلیل استفاده از سرویس های VoIP در شبکه دیتا و اینترنت
  • سهولت و سادگی در نصب، راه اندازی و مدیریت در مقایسه با سیستم های PABX به دلیل ساختار نرم افزاری و رابط های کاربری گرافیکی و تحت وب
  • ارائه سرویسهای متنوع و خلاقانه به مشترکین به دلیل یکپارچگی سیستم و سرویس های تلفنی با نرم افزارهای کامپیوتری
  • سادگی در انتقال خطوط  تلفنی و جابجائی بسیار ساده در شبکه 
  • ایجاد دفاتر مجازی پر ترافیک و پشتیبانی 24 ساعته از هر نقطه از دنیا
  • ارائه انواع سرویس های تلفنی و نرم افزاری مانند مرکز تماس (Call Center)، اپراتور خودکار، صندوق صوتی، ذخیره مکالمات و...


سوئیچ پرظرفیت مخابراتی آی پی CARIN-IP1  • .
  • .
  • .

مراکز IP تلفنی OfficeServ 7000 سامسونگ شرکت صنایع ارتباطی پایا نماینده انحصاری محصولات IP تلفنی سری OfficeServ  7000 سامسونگ در ایران میباشد. سیستمهای IP تلفنی سری OfficeServ  7000 بگونه ای طراحی شده اند که ارتباطات پیشرفته صوتی، دیتا و بی سیم را با یک ساختار واحد ارائه می نمایند. ارائه سرویس IP تلفنی و پشتیبانی از تلفن های IP، دیجیتال و آنالوگ بصورت یکپارچه، قابلیت ارائه سرویس های ارزش افزوده بسیاری از جمله مرکز تماس، ذخیره مکالمات، اپراتور کامپوتری، ارتباطات یکپارچه فکس و ایمیل، پیام کوتاه، سرویس خبررسانی تحت وب، IP-UMS، و همچنین امکاناتی مانند برنامه ریزی از طریق وب، PC و تلفن، توسعه و بکارگیری مستقل و یا بصورت قسمتی از شبکه ارتباطی بین دفتر، کارخانه و شعبات از قابلیت ها و توانمندی های این سیستم ها می باشند.

 

 


zoom

.

zoom

.


مراکز IP تلفنی OfficeServ 7030 سامسونگ     مناسب ترین محصول تلفنی برای اداره ها، دفاتر و شرکت های کوچک است که قابلیت ارائه سرویس های Voice، دیتا و اینترنت را بطور همزمان فراهم می کند. به بیان دیگر همچنان که شما به کمک این دستگاه به اینترنت متصل بوده و در حال استفاده از اینترنت هستید، می توانید اقدام به برقراری تماس تلفنی نموده و مکالمه تلفنی با شخص دیگری داشته باشید و مطمئن باشید که سیستم کنترل مکالمه شما را بدرستی انجام خواهد داد. الزاما نیازی نیست که از گوشی تلفن IP استفاده نمائید بلکه به راحتی می توانید با نصب یک برنامه خاص بر روی کامپیوتر شخصی و به کمک یک عدد میکروفن و گوشی ، تماس تلفنی در مسیر IP برقرار نمائید. همچنین نسخه ای از این برنامه را میتوان برروی گوشی های موبایل که قابلیت WiFi دارند اجرا نموده و گوشی موبایل خود را به یک گوشی بیسیم (WiFi) تبدیل نمائید.

 

 


zoom

.

zoom

.

zoom

.


مراکز IP تلفنی OfficeServ 7۴00 سامسونگ


 این سیستم، مناسب ترین محصول تلفنی برای اداره ها، دفاتر و شرکت های متوسط و بزرگ است و قابلیت ارائه سرویس های Voice، دیتا و اینترنت را بطور همزمان فراهم می کند. به بیان دیگر همچنان که شما به کمک این دستگاه به اینترنت متصل بوده  و در حال استفاده از اینترنت هستید، می توانید اقدام به برقراری تماس تلفنی نموده و به کمک اینترنت مکالمه تلفنی با شخص دیگری داشته باشید و مطمئن باشید که OfficeServ کنترل مکالمه شما را بدرستی انجام خواهد داد. الزاماً نیازی نیست که از گوشی تلفن استفاده نمائید بلکه به راحتی می توانید با نصب یک برنامه خاص بر روی کامپیوتر شخصی و به کمک یک میکروفن و گوشی ، تماس تلفنی از مسیر IP برقرار نمائید. همچنین نسخه ای از این برنامه را میتوان برروی گوشی های موبایل که قابلیت WiFi دارند اجرا نموده و گوشی موبایل خود را به یک گوشی بیسیم (WiFi) تبدیل نمائید.

zoom

.

zoom

.

zoom

.


مراکز IP تلفنی OfficeServ 7200 سامسونگ


 این سیستم، مناسب ترین محصول تلفنی برای اداره ها، دفاتر و شرکت های متوسط و بزرگ است و قابلیت ارائه سرویس های Voice، دیتا و اینترنت را بطور همزمان فراهم می کند. به بیان دیگر همچنان که شما به کمک این دستگاه به اینترنت متصل بوده و در حال استفاده از اینترنت هستید، می توانید اقدام به برقراری تماس تلفنی نموده و به کمک اینترنت مکالمه تلفنی با شخص دیگری داشته باشید و مطمئن باشید که OfficeServ کنترل مکالمه شما را بدرستی انجام خواهد داد. الزاماً نیازی نیست که از گوشی تلفن استفاده نمائید بلکه به راحتی می توانید با نصب یک برنامه خاص بر روی کامپیوتر شخصی و به کمک یک میکروفن و گوشی ، تماس تلفنی از مسیر IP برقرار نمائید. همچنین نسخه ای از این برنامه را میتوان برروی گوشی های موبایل که قابلیت WiFi دارند اجرا نموده و گوشی موبایل خود را به یک گوشی بیسیم (WiFi) تبدیل نمائید.

zoom

.

zoom

.

zoom

.


مراکز IP تلفنی OfficeServ 7070 سامسونگ اين سیستم مناسب ترين محصول ارتباطی براي ادارات كوچك تا متوسط است . كاربران مي توانند از كاركردهای مختلف تلفن هاي ديجيتال ، تلفن هاي IP و تلفن هاي همراه در بسترهاي گوناگون مانند IP و TDM استفاده نمایند. الزاما نیازی نیست که از گوشی تلفن IP استفاده نمائید بلکه به راحتی می توانید با نصب یک برنامه خاص بر روی کامپیوتر شخصی و به کمک یک عدد میکروفن و گوشی ، تماس تلفنی در مسیر IP برقرار نمائید. همچنین نسخه ای از این برنامه را میتوان برروی گوشی های موبایل که قابلیت WiFi دارند اجرا نموده و گوشی موبایل خود را به یک گوشی بیسیم (WiFi) تبدیل نمائید.

 

 


zoom

.

zoom

.

zoom

.