کارین - HDSL


 امروزه با پیشرفت های بسیار در عرصه مخابرات و رویکرد سیستم های انتقال به شبکه های فیبر نوری و سیستم های رادیویی کماکان استفاده از دستگاه های HDSL پا به پای دیگر تجهیزات انتقال جایگاه خود را در شبکه مخابرات و دیتای کشور مستحکم نموده است. سهولت در نصب و راه اندازی و سازگاری با خطوط انتقال و خطوط فیزیکی موجود در شبکه مخابراتی بخصوص در انتقال سیستم های کم ظرفیت، BTS ها و همچنین ISP ها از مزایای این دستگاه است .


zoom

.

zoom

.


کارین - RDI


دستگاه RDI در دو سمت راه دور (RT) و مركز كنترل (COT) نصب می گردد. هر دستگاه تعداد سه كانال از سی كانال موجود در لينک 2Mbps را در اختيار گرفته و با سوار و پياده كردن اطلاعات و علائم مربوط به منابع O&M سيستم در اين سه كانال (درسمت شبكه) اطلاعات را به روش HDLC با سمت مقابل رد و بدل می نمايد.


zoom

.

zoom

.

zoom

.


کارین - URDI 


دستگاه URDI در دو سمت راه دور (RT) و مركز كنترل (COT) نصب میگردد. هر دستگاه فقط یک كانال از سی كانال موجود در لينک 2Mbps را در اختيار گرفته و با سوار و پياده كردن اطلاعات و علائم مربوط به منابع O&M سيستم در اين كانال (در سمت شبكه) اطلاعات را به روش HDLC با سمت مقابل رد و بدل می نمايد. 


zoom

.

zoom

.

zoom

.


آلارم کنترل هوشمند کارین


        مناسب جهت نصب در کلیه سایت های مخابراتی و دیتا جهت جمع آوری، نمایش، پردازش و انتقال آلارم های محیطی و دیگر تجهیزات با قابلیت کنترل و نظارت بر سیستم از راه دور.  


zoom

.

zoom

.

zoom

.


کارین - PCM8 


صنایع ارتباطی پایا سیستم CARIN-PCM8 را به صورت انحصاری برای استفاده در سیستم های سوئیچینگ دیجیتال تولیدی خود طراحی نموده است. سیستم CARIN-PCM8 شامل یک کارت متمرکز کننده بنام PGC8 است که در هرکدام از اسلاتهای خطوط مشترکین سوئچ دیجیتال کارین قابل نصب میباشد و تجهیزات راه دور که PGR BOX نامیده میشود در سمت منازل مشترکین نصب میگردد.


zoom

.